У томі розглядається природа феномену релігійних меншин і особливості їх появи та функціонування на теренах Україні, правове забезпечення свободи їх з’яви і діяльності в поліконфесійному просторі. Подається коротка історія і розкривається специфіка віровчення, обрядової практики і суспільного функціонування меншин, які виникли на ґрунті православ’я, католицизму чи протестантизму. Описані особливості релігійних меншин, які існують в Україні як конкретизований вияв мусульманського чи іудейського віросповідання або ж як етноконфесійні духовні утворення.

Книга розрахована на фахівця-релігієзнавця, державного службовця, який у своїй практичній діяльності має справу із конфесійним багатоманіттям України, на масового читача, якого цікавлять, поруч з існуючими (назвемо їх так) релігійними більшинами чи релігійними новотворами, релігійні меншини, на сваященнослужителів традиційних конфесій, які подеколи вдаються до оцінки релігійно-меншинних спільнот як тоталітарних сект, не прагнучи при цьому сповідувати вченню Ісуса Христа про любов до ближнього і засвідченого Біблією елементарного такту: не судіть, то ж не судимі будете.

Для перегляду 7-го тому, натисніть на зображення Ліворуч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

You may also like

РЕЛІГІЙНІ ІДЕНТИЧНОСТІ В ЇХ СУТНОСТІ І КОНФЕСІЙНИХ ВИЯВАХ: український контекст
РЕЛІГІЙНІ ІДЕНТИЧНОСТІ В ЇХ СУТНОСТІ І КОНФЕСІЙНИХ ВИЯВАХ: український контекст
0

ВСТУП (Л. Филипович) Частина 1. РЕЛІГІЙНА ІДЕНТИЧНІСТЬ В ЇЇ РЕЛІГІЄЗНАВЧОМУ ОСМИСЛЕННІ Розділ перший. РЕЛІГІЙНА ТА КОНФЕСІЙНА ІДЕНТИЧНОСТІ: СПІВВІДНОШЕННЯ ...
Read More

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.